PROGIMNAZIJA DALYVAUJA PROJEKTE „KOKYBĖS KREPŠELIS“

Džiaugiamės, kad dalyvaujame iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis“. Esame viena iš 90 Lietuvos mokyklų, dalyvaujančių šio projekto II etape.
„Kokybės krepšelis“ yra skirtas mokinių ugdymosi pasiekimams gerinti. Progimnazijos ir Ukmergės rajono savivaldybės administracijos pasirašytoje sutartyje akcentuojama, kad mokykla įsipareigoja naudoti kokybės krepšelio lėšas tik mokyklos veiklos tobulinimo plane numatytoms veikloms įgyvendinti. Tam, kad būtų įgyvendintos planuotos veiklos, progimnazijai skiriama 146304 Eur suma.
Ukmergės „Šilo“ progimnazijos veiklos tobulinimo plane (toliau – Plane) numatytas tikslas – pagerinti 1–8 klasių mokinių rezultatus, tobulinant ugdymosi proceso kokybę. To sieksime organizuodami įvairias veiklas. Keletą jų paminėsime: individualios ir grupinės pagalbos mokiniui erdvės įrengimas ir veikla joje; dviejų konsultacinių centrų veikla teikiant savalaikę pagalbą pagal asmeninius vaikų poreikius; pamokos ne klasėse, o kitose mokyklos erdvėse; patyriminio ugdymo organizavimas ne mokykloje ir kt. Išsamų numatomų veiklų pristatymą galima rasti Plane.

Ukmergės „Šilo“ progimnazijos projekto „Kokybės krepšelio“ veiklos tobulinimo planas
Ukmergės „Šilo“ progimnazijos projekto „Kokybės krepšelio“ veiklos tobulinimo plano patikslinimas

LR ŠMM ministro 2021 m. liepos 22 d. įsakymu Nr. V-1321

Plačiau apie projektą: „Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001