Mokyklos vizija
Visi kartu mokomės, sportuojam ir prie kliūties mes nesustojam.

Mokyklos misija
Teikti kokybišką priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį (I dalies) ugdymą saugioje ir patrauklioje mokymuisi aplinkoje, pastebint ir atsižvelgiant į individualius vaikų gebėjimus, poreikius ir skirtumus, sukuriant saugią ir patrauklią mokymuisi aplinką, puoselėjant pagarbius, šiltus tarpusavio santykius ir tradicijas.

Mokyklos teisinė forma ir priklausomybė – savivaldybės biudžetinė įstaiga.

Mokykla įregistruota Juridinių asmenų registre, kodas 190342531.

Mokyklos savininkas – Ukmergės rajono savivaldybė (identifikavimo kodas – 18875174, adresas – Kęstučio a. 3, LT-20114. Ukmergė).

Mokyklos grupė – bendrojo ugdymo mokykla:

• mokyklos tipas – progimnazija, kiti tipai – pradinė mokykla, priešmokyklinio vaikų ugdymo mokykla;
  • progimnazijos pagrindinė paskirtis – progimnazijos tipo progimnazija;
  • progimnazijos kitos paskirtys – pradinės mokyklos tipo pradinė mokykla, priešmokyklinio vaikų ugdymo mokykla;
  • mokymo kalba – lietuvių;
  • mokymo forma – dieninė, savarankiško mokymosi, mokymo namuose;
  • vykdomos švietimo programos: priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo I-dalies programos, ir neformaliojo švietimo programos.
    Progimnazijos veiklos sritis – švietimas.
  • Progimnazijos  švietimo veiklos rūšys: pagrindinė veiklos rūšis – pagrindinis ugdymas, kodas 85.31.10;
  • kitos švietimo veiklos rūšys:
    priešmokyklinis ugdymas, kodas 85.10.20;
    pradinis ugdymas, kodas 85.20;
    pagrindinis ugdymas, kodas 85.31.10;
    kitas, niekur nepriskirtas švietimas, kodas 85.59;
    švietimui būdingų paslaugų veikla, kodas 85.60.
  • Kitos ne švietimo veiklos rūšys:
    kitų maitinimo paslaugų teikimas, kodas 56.29;
    bibliotekų ir archyvų veikla, kodas 90.01;
    vaikų poilsio stovyklų veikla, kodas 55.20.20;
    nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas, kodas  68.20;
    sporto įrenginių eksploatavimas, kodas 93.11.
  • Progimnazija išduoda mokiniams mokymosi pasiekimus įteisinančius dokumentus Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka.