Mieli Tėveliai,

esame Jums dėkingi už praėjusiais metais mūsų progimnazijai pervestus 1,2 proc. GPM.

Kviečiame ir šiemet būti aktyviais progimnazijos bendruomenės nariais, skiriant 1,2 proc. GPM.

Prašymą galima pateikti iki š. m. gegužės 2 d. per EDS, adresu https://deklaravimas.vmi.lt.

Pasirinkus Deklaravimas > Pildyti formą ir atsidariusiame lange išsirinkite „Prašymas skirti paramą“.

1. Jeigu dar nesate šios formos pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite „Pildyti naują formą“.
  2. Laukelyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“.
  3. Jeigu jau esate šią formą pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite „Pildyti ankstesnės pagrindu“.
  4. Atsidariusiame lange pasirinkite FR0512 formą elektroniniam pildymui – spauskite „Pildyti dokumentą šio pagrindu“.
  5. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

5   | Mokestinis laikotarpis – 2022;
6S | Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (pažymėkite „X“);
E1 | Gavėjo tipas – 2;
E2 | Gavėjo identifikacinis numeris – 190342531;
E3 | Mokesčio dalies paskirtis – Ukmergės „Šilo“ gimnazija (įrašykite tiek kiek užteks langelių)
E4 | Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2;
E5 | Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – 2023 m. arba vėliausiai iki 2025 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau nei 1 metus).

Užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Pateikti deklaraciją“ ir patvirtinkite.

Dėkojame, kad esate geranoriški mūsų ugdymo įstaigai.

Progimnazijos administracija

Mokyklos rekvizitai: