Mokinių savivalda – viena iš mokyklos savivaldos institucijų, sudaroma demokratinių rinkimų būdu išrinktų ir savanorystės pagrindu veikiančių aktyvių mokinių, atstovaujanti mokinių interesams, sprendžianti mokiniams aktualias problemas.

Mokiniai skatinami:

• įsitraukti į mokyklos veiklos organizavimo procesus;
  • organizuoti renginius mokykloje;
  • bendradarbiauti su kitomis Lietuvos savivaldybių mokyklomis ar organizacijomis.

Mūsų progimnazijos mokinių savivalda yra 5–8 klasių mokinių, nusiteikusių siekti bendro tikslo, būrys. Jam pirmininkauja 8 b klasės mokinė Vita Zakarevičiūtė. Visą komandą sudaro klasių seniūnai ir jų pavaduotojai bei aktyvūs mokiniai, norintys įsitraukti į progimnazijos gyvenimo paįvairinimą.

Taigi – jei esi aktyvus, kūrybingas, nebijantis išsakyti savo nuomonę,  kviečiame prisijungti prie mūsų būrio.

Mokinių savivaldos kuratorė Justina Kuodienė