6a ekskursija

Spalio 26 d. 6a klasės mokiniai vyko į ekskursiją ir dalyvavo edukacijose Lietuvos švietimo istorijos muziejuje. Edukacijoje „Daraktorinė (slaptoji) XIX a. mokykla“ vaikai persirengė specialiais drabužiais, vaidino XIX a. mokinius, mokytoją, knygnešį ir žandarą. Edukacijoje „Nuo piktogramų iki permutacijų“ vaikai mokėsi Brailio rašto, gestų kalbos, Morzės abėcėlės, išbandė rašymą plunksna ir rašomąja mašinėle.
Po edukacijų ekskursija buvo tęsiama pabėgimų labirintuose, kur vaikai vykdė užduotis ieškodami kelio iš labirinto, bendravo su labirintų gyventoju, kuris padėjo rasti teisingus atsakymus ir gąsdino, jei vaikai būdavo negeri.
Edukacinė išvyka visiems labai patiko. Nekantraudami vaikai jau laukia kitos ekskursijos.
6a klasės mokinė Urtė