Adventur 2023 nacionalinis geografijos žinių konkursas

Š. m. sausio 28 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyko aštuntasis geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.
Dalyviai varžėsi 2-ose kategorijose: vienoje – 6–8 klasių, kitoje – 9–12 klasių mokiniai. „Šilo“ progimnazijai atstovavo aštuoni moksleiviai: Jonas Baranauskas, Gustė Kolkaitė, Ineta Trusovaitė, Gabija Galiauskaitė, Mėta Mikulinaitė, Ugnė Krukauskaitė, Kostas Narbutas ir Upė Oganauskaitė. Parvežtas bronzos medalis, kurį laimėjo šeštokė Gustė. Mokinei tai buvo pirmas išbandymas, dalyvaujant tokio lygio konkurse. Ir tas išbandymas baigėsi gražiu laimėjimu.
Sėkmės Gustei ir kitiems geografijos žinovams, įdomių ieškojimų ir atradimų plačiuose GEOGRAFIJOS mokslo laukuose!

Geografijos mokytoja Justina Kuodienė