Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Šių metų kovo 8 d. įvyko 6–8 klasių mokinių XII geografijos olimpiada „Mano gaublys“, kurioje dalyvavo 64 mūsų progimnazijos mokiniai. Šio renginio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija.
Sveikiname nugalėtojus 6 kl. mokinius Joną Baranauską (I vieta), Martyną Pauliukaitę (II vieta), Gabrielę Krukauskaitę (III vieta), Smiltę Sipavičiūtę (III vieta), Gustę Kolkaitę (III vieta); 7 kl. mokinius Mantą Mateiką (I vieta), Simoną Strumilą (I vieta) ir Igną Žuklį (I vieta), Danielę Gurskaitę (II vieta), Gabiją Galiauskaitę (III vieta); 8 kl. mokinius Kostą Narbutą (I vieta), Ugnę Girdenytę (II vieta), Igną Zakarauską (III vieta).
Mokiniai, užėmę prizines vietas, bus apdovanoti LGMA parengtais padėkos raštais.