Kovo 11-osios minėjimas „Šilo“ progimnazijoje

Kovo 10-osios rytą aktų salėje šurmuliavo priešmokyklinukai ir pradinukai. Vaikai klausėsi istorijos mokytojos Daivos Šarkienės pasakojimo apie Lietuvą ir žiūrėjo filmą apie 1990 m. kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, stebėjo priešmokyklinukų ir folklorinio kolektyvo pasirodymus, kartu traukė smagią dainą. Vyresnieji mokiniai į minėjimą sugužėjo kiek vėliau ir klausėsi labai informatyvaus ir įdomaus istorijos mokytojos Almos Taučkėlienės pasakojimo – ne vienas ir ašaras braukė, girdėdamas jautrią Lietuvos istoriją iš mokytojos lūpų. Kolektyvas dalijosi mintimis apie laisvę, kas jiems yra laisvė ir kaip jie ją vertina, klausėsi instrumentinio kūrinio, nuostabių dainų apie Lietuvą ir žiūrėjo saviraiškos būrelio parengtą įvairių šalių šokių mozaiką.