„Pelėdžiukai“ knygų šalyje

Ketvirtadienis „Pelėdžiukams“ prasidėjo neįprastai. Vaikai su mokytoja Rima K. apsilankė mokyklos bibliotekoje. Bibliotekininkė Edita parodė ir papasakojo apie išskirtines knygas: storiausią, keletą sunkiausių, didžiausio ir mažiausio formato. Priešmokyklinukams labai rūpėjo visas paimti į rankas, pavartyti, paspėlioti, kiek gi laiko reikėtų perskaityti storiausią knygą, kurioje nėra nė vienos iliustracijos. Kai kurie sakė, kad užtruktų turbūt net 5-erius metus. Susipažinę su knygomis, bibliotekininkės pamokyti priešmokyklinukai patys gavo užduotėlę sukurti linksmąją knygelę. Vieni piešė akis, kiti – nosis, treti – burnas. Taip gimė nauja veidukų knyga. Kelionę po knygų šalį vainikavo Radviliškio savivaldybės viešosios bibliotekos lėlių teatro miniatiūra „Skaitymas – geriausia vakcina“, kurioje akcentuojamas tėvelių skaitymas vaikams.