Skaitymo diena „Šilo“ progimnazijoje

Gruodžio 23-ioji „Šilo“ progimnazijoje buvo paskelbta Skaitymo diena. Visą dieną mokykloje vyko įvairios veiklos. Šventiškai pasipuošę vaikai dirbo nuo pat ryto.
Kai kurie vyresniųjų klasių mokiniai skaitė knygas priešmokyklinukams ir pradinukams. Kiti kūrė skaitytų knygų reklaminius pristatymus, gamino knygų skirtukus, kalėdinius atvirukus bei rinko citatas iš knygų, kurias vėliau užrašė ant tų atvirukų. Visa ši veikla buvo vertinama taškais.
Baigę šiuos darbus 5–8 klasių mokiniai susirinko į aktų salę. Ten, burtų keliu išsitraukę eilės numerius, reklamavo knygas ir buvo vertinami Kalėdų Senelio bei nykštukų komisijos. Taškus vaikai pelnė net už aprangos šventines detales.
Susumavus visus balus, paaiškėjo rezultatai. Geriausieji buvo 5a klasės mokiniai, antri liko 7b klasės mokiniai, o treti – 6a klasės mokiniai. Bet dovanų gavo visos klasės. Visi buvo laimingi, džiaugėsi renginiu, o jį pagyvino choro bei saviraiškos būrelio kolektyvų atliekamos dainos bei instrumentinė muzika.