„Šilo“ priešmokyklinukų išvyka į „Žiogelį“

„Šilo“ progimnazijos „Bitučių“ grupės priešmokyklinukai svečiavosi vaikų lopšelyje-darželyje „Žiogelis“. Keramikos studijoje ugdytiniai apžiūrėjo darželinukų darbus. Labiausiai sužavėjo glazūra papuošti lipdiniai. Mokytoja Vita pasiūlė vaikams pasigaminti dėkliukus margučiams – juk artėja šv. Velykos! Vaikai suleido pirštukus į molį, jiems buvo suteikta galimybė susikurti savo molinukų. Apžiūrėjome krosnį, kurioje bus išdegti išdžiuvę darbai. Su nekantrumu lauksime.
Išvykome kupini įspūdžių, darželiui tardami „iki pasimatymo“. Su įstaigos vadovėmis Birute ir Vida sutarėme bendradarbiauti, surengti bendras veiklas tarp priešmokyklinukų.
Į mokyklą grįžome su dovanomis. Tos „dovanos“ jau apsigyveno mūsų grupėje. Tai – gyvalazdės, kurias vaikai taip pamilo, jog nori jas nešioti, glostyti, skaito joms pasakas.

„Šilo“ progimnazijos mokytoja Loreta Kalesnykienė