„Šilo“ šachmatininkai Biržuose

Kovo 17 d. Biržuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinės varžybos, kuriose rungėsi vaikų, gimusių 2012 metais ir jaunesnių, komandos. Turnyras vyko Biržų krašto muziejuje, tad vaikai ne tik žaidė šachmatais, bet ir pasivaikščiojo po Biržų pilies teritoriją bei muziejų. O pakeliui į varžybas nepraleido progos pamatyti garsiosios Karvės olos bei kitų smegduobių.

Ukmergės „Šilo“ progimnazijos pradinukai puikiai pradėjo turnyrą ir pirmas tris – Širvintų, Kauno bei Biržų – komandas įveikė rezultatu 4:0. Deja, ketvirtame rate rezultatu 1,5:2,5 pralaimėjo Gargždų „Kranto“ progimnazijai. Po to lygiosiomis sužaidė su Tauragės „Šaltinio“ komanda. Paskutinius du mačus vaikai susikaupė ir rezultatu 3:1 laimėjo prieš Vilniaus VGTU inžinerijos licėjų bei rezultatu 3,5:0,5 įveikė Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnaziją. Ukmergės „Šilo“ progimnazijos komanda – Tajus Augūnas (5,5 taško), Armandas Triznickas (5,5 taško), Adas Valikonis (6 taškai) ir Mingailė Latanauskaitė (5 taškai) – Lietuvos mokyklų žaidynėse iškovojo II vietą!

Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinių varžybų rezultatai