Česlovo Kudabos vardo XXII-asis respublikinis geografijos konkursas

Po 3-ejų metų pertraukos Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultete „gyvai“ įvyko XXII-asis respublikinis geografijos konkursas 6–12 klasėms. Į konkursą susirinko apie 850 moksleivių iš visos Lietuvos. Šiemet „Šilo“ progimnazijai atstovavo Gustė Kolkaitė, Arijus Augūnas ir Kostas Narbutas. Kol mokiniai sprendė užduotis, mokytojai klausėsi paskaitų: dr. G. Godienės „Apie ką rašė Č. Kudaba?“ ir dr. E. Rudnickaitės „Svečiai iš dangaus“. Iki konkurso pradžios mokiniai turėjo galimybę apsilankyti geologijos muziejuje, VU meteorologijos stotyje, pasiklausyti trumpų paskaitų auditorijose ar tiesiog apsižvalgyti po universitetą. Lauksime rezultatų, kurie mokyklas pasieks gegužės viduryje.