Pradinukai susitiko su rašytoja Evelina Daciūte

Ar žinote, kas yra… ševeliūra? O kas yra barbarisas? Nežinote? Tuomet paklauskite 2a ir 3b klasių mokinių, kurie dalyvavo Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje vykusiame susitikime su vaikų rašytoja E. Daciūte. Knygų autorė šiltai ir su humoru pasakojo apie savo šeimą, patirtį, gyvenant JAV, apie tai, kaip gimsta knygos, iš kur atsirado Šmikis Bilba ir kodėl nėra jo iliustracijų. Įdėmiai vaikai klausė autorės skaitomų eilėraščių iš knygos „Paslapčiausia paslaptis“.  Susitikimas neprailgo, nes smalsūs klausytojai turėjo daugybę klausimų rašytojai: „Ką veikia laisvalaikiu?“, „Kuri knyga yra trumpiausia?“, „Kiek kainuoja išleisti knygą?“ ir t. t.

Autorė mielai fotografavosi su mokiniais, dalijo autografus bei autorinius skirtukus.

Apie šį susitikimą papasakojo bibliotekininkė Edita Januškevičienė.