Netradicinė anglų kalbos pamoka

„Šilo“ progimnazijos 4a klasės mokiniai su anglų kalbos mokytoja Jūrate Dunčiene vyko į svečius pas savo kaimynus užupiečius. Susitikę su Užupio pagrindinės mokyklos 4a klasės mokiniais jie dalyvavo anglų kalbos mokytojų J. Dunčienės ir I. Ilčiukienės parengtoje netradicinėje anglų kalbos pamokoje „Friendship cake“. Kaimyninių mokyklų ketvirtokai pasikeitė dovanėlėmis. Vėliau dalyvavo „Kahoot“ viktorinoje, kurios metu ne tik atsakinėjo į klausimus, bet ir daugiau sužinojo apie vienų ir kitų mokyklas, pagilino anglų kalbos gramatikos žinias.
Susipažinę ketvirtokai „kepė“ draugystės pyragą. Pagrindiniai pyrago ingredientai buvo gražūs žodžiai anglų kalba: draugystė, meilė, ištikimybė, užuojauta, pagalba, nuoširdumas.

Jūratė Dunčienė