Vyko trikovės varžybos

Gegužės 12-ąją Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių trikovės finalinės varžybos. Dalyviai (2012 m. ir jaunesni) rodė savo geriausius rezultatus 60-ies metrų atkarpos bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse. „Šilo“ progimnazijos mokinių komanda parodė puikų rezultatą: berniukų grupėje užėmė 8-ą vietą iš 27-ių komandų, mergaičių grupėje dalijosi 15–17 vietas iš 28-ių komandų. Mokyklą atstovavo Paulina Kersnauskytė, Melita Šalaviejūtė, Liepa Kernagytė, Luknė Šmigelskaitė, Agnė Kuliešiūtė, Augustas Morkūnas, Nojus Sinica, Adomas Vytaitis, Ąžuolas Girnys, Ignas Dapkevičius. Augustas Morkūnas berniukų grupėje pasiekė puikų asmeninį rezultatą ir užėmė 4 vietą iš 135 dalyvių.
Sveikiname!