Tamsieji požemių labirintai

Saulėtą gegužės rytą „Šilo“ progimnazijos 6a klasės mokiniai su auklėtoja Alma Kiaušiniene ir mokytoja padėjėja Loreta Talutiene, nusprendę susipažinti su Vilniaus bažnytinio paveldo muziejumi, išvyko į nepaprastą ekskursiją.
Didelį įspūdį paliko apsilankymas Vilniaus katedros požemiuose ir dalyvavimas edukacijoje „Tamsieji požemių labirintai“. Išgirsti gido pasakojimus ir klausytis istorijų visuomet įdomu, bet didžiausias malonumas ir džiaugsmas yra tada, kai užduotis išsprendi ir atsakymus atrandi pats. Šeštokai pasijuto tarytum pirmieji tyrinėtojai, nusileidę į tamsius ir baugius požemius. Keliavo požemių labirintais pasišviesdami žibintuvėliais, atliko užduotis ir, klausydami gido, tyrinėjo požemių paslaptis. Visiems tyrinėtojams buvo įteiktos dovanėlės.
Apžiūrėję Bernardinų sodą, ankščiau vilniečių vadintą Sereikiškių parku, visi skubėjo pasilinksminti į „Skypark Vilnius Outlet“.
Sotūs, linksmi, laimingi, lengvai pavargę ir susimąstę grįžo namo.

Klasės auklėtoja Alma Kiaušinienė