„Šilo“ progimnazija – LMŽ nugalėtoja

Birželio 3 dieną Panevėžyje vyko didžiausia vasaros sporto ir pramogų „Olimpinės dienos 2023“ šventė. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos olimpinio fondo ir Panevėžio miesto savivaldybės organizuojamas renginys. Šventėje buvo organizuota daug įvairių veiklų. Po iškilmingo atidarymo prie starto linijos stojo „Olimpinės dienos bėgimo“ varžybų dalyviai. Renginio metu buvo apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai. Mūsų progimnazijai įteiktos dvi taurės. Pagrindinių mokyklų, progimnazijų grupėje „Šilo“ progimnazija iškovojo pirmąją vietą, pradinio ugdymo klasių gimnazijų, vidurinių, progimnazijų, pagrindinių mokyklų grupėje – antrąją vietą. Po apdovanojimų mokiniai išbandė pačias įvairiausias sporto šakas su olimpiečiais ir garsiais sportininkais.

Regimantas Verbickas, Julius Butkus