Atsisveikinome su aštuntokais

Birželio 14 d. „Šilo“ progimnazijoje vyko aštuntokų atsisveikinimo su mokykla šventė „Kelionė“, kurią organizavo septintų klasių mokiniai. Mokyklos direktorius Darius Kaplūnas padėkojo aštuntokams už gerus darbus, įteikė pagrindinio ugdymo I dalies baigimo pažymėjimus, padėkos raštus, palinkėjo tinkamo pasirinkimo ir sėkmės toliau mokantis.
Sėkmės aštuntokams tolesniame kelyje linkėjo ir pradinių klasių mokytojos Meilutė Baškienė, Neringa Lemešovienė, Daiva Gudėnienė bei Aušra Kalinienė.
Šventėje dalyvavo mokyklos pirmos laidos atstovė Kalbos ir komunikacijos centro direktorė Asta Kupčinskaitė-Ryklienė, kuri kiekvienais metais įteikia diplomus „Tikslas ir prasmė“ labiausiai nusipelniusiems mokyklos mokiniams už prasmingą darbą, pastangas, siekiant tikslo, ir puikius mokslo rezultatus. Šiais metais diplomai ir atminimo dovanos įteikti 8a klasės mokiniui Kostui Narbutui bei 8b klasės mokinei Upei Oganauskaitei.
Šventėje skambėjo prasmingos eilės, aštuntokai dainavo ir sukosi valso ritmu.