Tarpklasinės futbolo varžybos

Judumo savaitei paminėti Ukmergės „Šilo“ progimnazijoje vyko 5–8 kl. mokinių tarpklasinės futbolo varžybos, į kurias susirinko net 12  komandų. Burtų keliu visos komandos buvo suskirstytos į keturias grupes, iš kurių į kitą etapą pateko po dvi komandas. Rungtynėse dėl trečios vietos susitiko 7b ir 8c  klasių komandos. Rezultatu 4:1 laimėjo ir trečiąją vietą iškovojo 8c klasės mokiniai. Komandoje žaidė Ž. Atkočiūnas, Š. Gibavičius, K. Liubkevičius, M. Miliukas, J. Šablevičius. Finale susitiko 8a ir 8b klasių komandos. Rezultatu 6:3 užtikrintą pergalę iškovojo 8a klasės vaikinai. Čempionų komandoje žaidė R. Putinauskas, Ą. Čekauskas, I. Žuklys, R. Našlėnas, D. Gineika. Antrą vietą iškovojo 8b klasė, kurią atstovavo D. Visockis, K. Karalius, B. Krikštaponis, N. Ražanas, A. Utka.
Visi turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais.