Pižamų ir šlepečių diena be pamokų!

Kas gali būti geriau už dieną be pamokų!? O jei dar galima į mokyklą atkeliauti dėvint mieliausias pižamas ir avint patogiausias šlepetes – iš viso tobula! Turbūt kiekvieno mokinio svajonė!
Gruodžio 22-ąją, paskutinę dieną mokykloje prieš šv. Kalėdas ir Naujuosius metus, vyko Pižamų ir šlepečių diena be pamokų. Visi mokyklos bendruomenės nariai neskubėdami, leidę sau ilgiau pamiegoti, penktadienio rytą, vos tik išlipę iš lovų, traukė tiesiai į mokyklą. Mokytojai paruošė vaikams įvairiausių linksmų ir prasmingų veiklų. Vaikai žiūrėjo filmus, žaidė žaidimus, dalyvavo viktorinose, kalbėjosi apie advento laikotarpį bei švenčių prasmę ir net kepė imbierinius sausainius bei kitus skanumynus, kurių kvapas šildė ir viliojo užsukti į technologijų kabinetą.
Tokiomis džiugiomis nuotaikomis praleidome paskutinę dieną mokykloje šiais metais ir susitiksime jau kitąmet.