Vyko į atvirų durų dieną

Lietingą antradienio popietę „Šilo“ progimnazijos aštuntokai vyko į Ukmergės Antano Smetonos gimnaziją. Kvietimus į atvirų durų dieną gavo visos miesto ir rajono mokyklos, tad jaunųjų svečių, norinčių pamatyti gimnaziją ir susipažinti su jos bendruomene, buvo nemažai.
Būsimiems gimnazistams aktų salėje buvo pristatytos gimnazijos veiklos bei puiki meninė programa, kvietusi svečius prisijungti kartu šokti ir dainuoti. Vėliau burtų keliu į grupeles suburti skirtingų mokyklų mokiniai, vedini gimnazistų, leidosi į kūrybines dirbtuves bei ekskursiją po gimnaziją.
Tikėtina, kad į namus aštuntokai grįžo kupini gražių įspūdžių bei noro su užsidegimu mokytis šioje gimnazijoje, trokšti žinių, drąsos kurti ir būti savimi.