Stebuklingasis chemijos pasaulis

Spalis
Kiekvieną savaitę vykstantis būrelis „Stebuklingasis chemijos pasaulis“, skirtas 8-tų klasių mokiniams, nustebino savo eksperimentais. Pirmąją būrelio pamoką vaikai gamino nuostabaus grožio kristalus iš vario sulfato kristalohidrato, kuriuos savaitę augino chemijos kabinete, o po to parsinešė namo. Antrąją pamoką spiritinės lemputės bei kalcio gliukonato tablečių pagalba kiekvienas mokinys sugebėjo išraityti „gyvatėles“.

Jaunieji chemikai laukte laukia kitų pamokų, kurios leis dar labiau pažinti staigmenų pilną chemijos pasaulį.
Gabrielė Nenartavičiūtė, 8a klasė ir Luka Kuzmaitė, 8a klasė

Lapkritis
Chemijos būrelyje mokiniai indikatoriaus pagalba nustatinėjo įvairiausių ir keisčiausių tirpalų pH lygį. Jaunieji chemikai pačių pagamintus tirpalus atsinešė iš namų. Pamokoje visi draugiškai dalinosi savo bei mokytojos duotais mišiniais, merkė daugybę indikatorių ir išgavo begalę spalvų. Mokiniams praktikos darbas labai patiko ir jie norėtų šiuos eksperimentus pakartoti dar kartą.

Išvyka į KTU
Gabrielė Nenartavičiūtė, 8a klasė

Gruodis
Chromatografijos stebuklai

Kovas
Šį kartą jaunieji chemikai prisiminė senovėje rašytų slaptųjų laiškų metodiką.