Informacija tėvams

Mieli Tėveliai,

esame Jums dėkingi už praėjusiais metais mūsų progimnazijai pervestus 1,2 proc. GPM.
Kviečiame ir šiemet būti aktyviais progimnazijos bendruomenės nariais, skiriant 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).
Karantino metu prašymą pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams FR0512 forma patogiausia pateikti užpildžius prašymą  elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).
VMI irgi rekomenduoja Prašymus pateikti elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo informacinę sistemą (adresu:https://deklaravimas.vmi.lt/), nes šis pateikimo būdas yra ne tik paprasčiausias, bet ir saugiausias.
Dėkojame, kad esate geranoriški mūsų ugdymo įstaigai.

Progimnazijos administracija

Sausas davinys nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams

Prašymas į priešmokyklinio ugdymo grupę

Prašymas į pirmą klasę

Saugus elgesys epidemijos metu

Informacija tėvams, jeigu COVID-19 liga patvirtinta Jūsų vaikui

Informacija tėvams ir darbuotojams, jeigu Jūs ar Jūsų vaikas turėjo didelės rizikos sąlytį su asmeniu, kuriam patvirtinta COVID-19 liga

Informacija tėvams, jei mokyklos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga

SAUGAUS ELGESIO REIKALAVIMAI ORGANIZUOJANT UGDYMĄ YPATINGOMIS APLINKYBĖMIS

Informacija tėvams dėl ugdymo organizavimo karantino laikotarpiu

Rekomendacijos tėvams, kaip bendrauti su vaikais ir paaugliais apie koronovirusą (covid-19)

Tevams patarimai del jaunuoliu10

Mieli Tėveliai,

Esame Jums dėkingi už praėjusiais metais mūsų progimnazijai pervestus 2 proc. GPM.

Kviečiame ir šiemet būti aktyviais progimnazijos bendruomenės nariais, skiriant 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).

Iki 2022 m. prašymus pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams FR0512 forma (toliau – prašymas) gali būti teikiamas:

Deklaravimo žingsniai naudojantis elektronine deklaravimo sistema:

1. Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos. JUNGTIS
  2. Pildyti formą > Prašymas skirti paramą. PAVYZDYS
  3. Pasirinkite formos FR0512 v.4 pildymą tiesiogiai EDS. PAVYZDYS
  4. Užpildykite pateiktą formą bei pasirašykite ją elektroniniu būdu. PAVYZDYS

Šiuo metu turime surinkę 5939 € paramos. Pavasarį Mokyklos taryboje bus svarstoma, kaip tinkamai panaudoti surinktas 2 % GPM lėšas. Jeigu turite konkrečių pasiūlymų – susisiekite su administracija.

Dėkojame, kad rūpinatės progimnazijos gyvenimu.

Informacija tėvams

Paskaita tėvams „Kaip bendrauti su vaikais paauglystės laikotarpiu?“

Paskaita tėvams „Šeimos finansai: ką turi žinoti tėvai ir vaikai“

Atmintinė dėl patyčių

Vaikų mikčiojimas

Reagavimo į patyčias mokykloje rekomendacijos