Futbolo turnyras

„Šilo“ progimnazijoje vyko tarpklasinės futbolo varžybos Fizinio aktyvumo skatinimui. 2022 m. spalio 11 d. įvyko 5–8 klasių futbolo turnyras. Sveikinimo žodį ir sėkmės palinkėjo mokyklos direktorius Darius Kaplūnas. Varžybose dalyvavo aštuonios komandos, suskirstytos į du pogrupius. Burtus ištraukė buvęs mūsų mokyklos mokinys, Vilniaus „Žalgirio“ ir Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas Ovidijus Verbickas. Rungtynėse dėl trečios vietos susitiko 7a ir 5-ų klasių mokinių rinktinė. Rezultatu 4:2 laimėjo ir trečiąją vietą iškovojo 7a klasės mokiniai. Komandoje žaidė Ą. Čekauskas, R. Putinauskas, K. Stamulis, D. Kralikas, D. Geneika. Penktokų komandoje žaidė B. Kralikas, K. Kuodis, M. Zinkevičius, E. Pintukas, M. Tveraga. Finale susitiko 8b ir 8c klasių berniukų komandos. Pirmąjį įvartį įmušė 8b klasės komanda, bet 8c klasės mokiniai nepasidavė, atsakė keturiais įvarčiais ir rezultatu 4:1 iškovojo užtikrintą pergalę. Čempionų komandoje žaidė I. Zakarauskas, K. Ivanauskas, D. Linkelis, R. Žirkovas, D. Ogunauskas. Antrą vietą iškovojo 8b klasės mokiniai: A. Duganov, C. Sejonas, N. Paulauskas, V. Pauliukonis, P. Auglys. Visi turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais.