Įvertinimas tarptautiniame konkurse

Šv. Kalėdų laukimas – metas kūrybiškumui, išmonei, puošiant ne tik savo namus, mokyklą, bet ir išbandant jėgas konkursuose. 6a klasės mokinės Austėja Mickevičiūtė ir Gabija Startaitė, paskatintos technologijų mokytojos V. Siličienės, dalyvavo KMAIK rengtame tarptautiniame floristikos konkurse ir parodoje „Žiemos puokštė – KMAIK 2022“, kur ypatingas dėmesys buvo skiriamas natūralumui, tvarumui, kūrybiškumui. Mergaitės konkursui pristatė dekoraciją tema „Šviesk, Kalėdų žvaigžde!“. Žvaigždei kurti Austėja ir Gabija iš kartono pasigamino pagrindą – žvaigždę, kurios kompoziciją kūrė panaudodamos įvairius džiovintus augalėlius. Smagu, kad mergaičių pastangos buvo pastebėtos ir įvertintos. Jų žvaigždė pelnė diplomą ir prizą už jautriai perteiktą temą. Sveikiname Austėją ir Gabiją!