II vieta respublikiniame konkurse

Technologijų pamokos padeda mokiniams ugdytis tvarią mąstyseną. Mokykloje susiformavęs supratimas bei įgyti tvarumo įpročiai ir suaugus padės pasirinkti aplinkai draugiškus sprendimus.

6-ų klasių mokiniai, pakviesti technologijų mokytojos V. Siličienės, mielai sutiko dalyvauti respublikiniame konkurse „Antrasis daiktų gyvenimas. Suvenyras mokyklai“.

Konkurso koncepcija skatina mokinius tausoti gamtą ir jos išteklius, mažinant aplinkos teršimą, vaikai įtraukiami į aktyvią kūrybinę veiklą.

Šeštokai, panaudodami įvairias pakuotes, tekstilės atraižas, siūlų likučius ir kitas medžiagas, išradingai kūrė konkursinį darbą – suvenyrą mokyklai. Džiaugiamės, kad buvome pastebėti ir įvertinti: 6a klasės mokinė Vesta Lunytė užėmė garbingą prizinę II vietą.