Vyko šachmatų čempionatas

Balandžio pabaigoje Ukmergės „Šilo“ progimnazijoje vyko 1–2 ir 3–4 klasių asmeninis čempionatas, o kartu ir klasių kovos.
Dėl čempiono vardo varžėsi 36 pradinukai iš „Šilo“, Pašilės ir Senamiesčio progimnazijų, Kardokų gamtos, Dukstynos ir Užupio pagrindinių mokyklų.
Turnyro nugalėtoju ir čempionu tarp 1–2 klasių tapo Adas Valikonis, nepralaimėjo nė vienos partijos! Vaikus sveikino „Šilo“ progimnazijos direktorius Darius Kaplūnas.

Tarp 1–2 klasių laimėjo:

1. Adas Valikonis, 2b kl., „Šilo“ progimnazija (6/6 taškai);
  2. Armandas Triznickas, 2a kl., „Šilo“ progimnazija (5/6 taškai);
  3. Edvinas Latanauskas, 1a kl., „Šilo“ progimnazija (5/6 taškai).

Geriausia mergaitė – Mingailė Latanauskaitė, 1a kl., „Šilo“ progimnazija (4/6 taškai).

Tarp 3–4 klasių laimėjo:

1. Tajus Augūnas, 3c kl., „Šilo“ progimnazija (5/6 taškai);
  2. Nerestas Rinkevičius, 4a kl., Užupio pagrindinė mokykla (4/6 taškai);
  3. Martynas Krumžlys, 3c kl., „Šilo“ progimnazija (4/6 taškai).

Geriausia mergaitė – Ugnė Šidlauskaitė, Pašilės progimnazija (4/6 taškai).
Medalius iškovojo aktyviausiai dalyvavusi „Šilo“ progimnazijos 1b klasė.
Geriausiai iš Senamiesčio progimnazijos sužaidė Radvilas Arsaba, o iš Dukstynos pagrindinės mokyklos – Mantas Vaičaitis.
Klasių kovose nugalėjo „Šilo“ progimnazijos 1a klasė: Edvinas Latanauskas, Mingailė Latanauskaitė, Evita Silevičiūtė ir Gabrielė Giedraitytė. Visi vaikai lanko užsiėmimus Šachmatų skyriuje, Ukmergės sporto centre.
Klasė nugalėtoja iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos Respublikos prezidento globojamame renginyje  – Lietuvos pradinių klasių komandų šachmatų čempionate Lietuvos Respublikos prezidento taurei laimėti!