Mokiniai lankėsi „Swedbank“ Finansų laboratorijoje

Gegužės 5-ąją „Šilo“ progimnazijos savivaldos nariai (5–8 klasių mokiniai), lydimi pedagogių Jolitos Miškinienės ir Virginijos Černiauskienės, vyko į Vilnių, kur aplankė „Swedbank“ Finansų laboratoriją.
Finansų laboratorijoje mokiniai diskutavo su konsultante Natalija, kuri pristatė pagrindines ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temas, padėjo suprasti, kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti ir paaiškino, kuo skiriasi taupymas nuo kaupimo. Konsultantė siūlė užduoti sau klausimą „Ar man to reikia?“ ir taip pat patarė „pasikviesti savo pinigus į pasimatymą“ (t. y. juos suplanuoti). Po pokalbio mokiniai linksmai žaidė interaktyvius žaidimus, kurie padeda susipažinti su investicijomis, pinigais bei išlaidomis ir grįžo į mokyklą prieš pasibaigiant pamokoms.

Karina RAPALYTĖ ir Austėja KARVELYTĖ, žurnalistikos būrelis „Sirenos“