Dalyvavo folkloro festivalyje

„Bitučių“ grupės priešmokyklinukai gegužės 17 dieną dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų folkloro grupių festivalyje „Čip čipo, rip ripo 2023“ Kaune. Jį organizavo Kauno vaikų lopšelis-darželis „Klumpelė“ su partneriais. Festivalio tikslas – siekti vaikų dvasinės kultūros, supažindinti ugdytinius su įvairiais Lietuvos regionais bei jų tradicinės kultūros žanrais.
Muzikos pedagogė Jolanta Juzėnaitė ir mokytoja Loreta Kalesnykienė, atsižvelgusios į vaikų gebėjimus, pasirinko atlikti Ukmergės krašto dainuojamąjį šokį „Duosiu Petrui pupų bliūdą“. Nors už lango lašnojo lietus, salėje atmosfera kaito: vaikai šoko, dainavo, pasakojo sakmes ir linksminosi pagal lietuvių liaudies kūrybą, negailėjo vieni kitiems plojimų. Dalyviams įteiktos padėkos ir atminimo suvenyrai.

Loreta Kalesnykienė