Aštuntokų geografijos pamoka

Turbūt daug ką galėtume papasakoti apie savo gimtąjį kraštą iš svetur atvykusiam svečiui. O ar daug ką žinome apie kitas pasaulio šalis – Kiniją, Indiją ar Japoniją? Kokios jų tradicijos? Kaip gyvena ir kuo verčiasi jų žmonės? Kokia gamtinė aplinka supa šias tris Azijos valstybes?
„Šilo“ aštuntokai, vykdydami projektinę veiklą „Azijos gyventojai“, į visus šiuos klausimus atsakytų nesudėtingai. Mokiniai, dirbdami grupėse, ieškojo, o suradę sistemingai ir kūrybingai reikiamą informaciją pritaikė rengiamame projekte. Vykdant šią veiklą, mokiniai buvo skatinami savarankiškai kurti, analizuoti, bendradarbiauti tarpusavyje. Jie galėjo palyginti šias tris valstybes pagal geografinę padėtį, valdymą, gyventojų skaičių ar ekonomiką. Netgi išmoko rašyti hieroglifais.
Kviečiame užsukti į geografijos kabinetą pamatyti visų grupių darbus.