Įsimintina kelionė

Vasario 22 dieną „Šilo“ progimnazijos 8b klasės mokiniai su pedagogėmis R. Paškevičiene ir M. Purtikiene išvyko į Lietuvos parodų ir kongresų centre vykusią didžiausią Baltijos šalyse knygų šventę – 24-ąją Vilniaus knygų mugę, šiemet pavadintą pagal lietuvių poeto H. Radausko žodžius „Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu“. Vaikai domėjosi leidyklų stendais, išvydo puikiai pažįstamus Lietuvos ir užsienio rašytojus, aplankė Jaunųjų skaitytojų, Muzikos sales. Tai jau tapusi tradicine šios klasės kelionė.
Kita išvykos dalis – apsilankymas „Telia Global Services Lithuania“ kompetencijų centre mūsų klasės mokinio Aurimo tėvelio kvietimu. Vaikai ne tik susipažino su moderniu biuru, kur buvo paraginti dalyvauti TGSL organizuojamame ,,IT iššūkyje“, bet ir vaišinosi kakava, ledais, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.
Ši kelionė praturtino žiemos atostogas neišdildomais įspūdžiais ir gera nuotaika.