Pi diena

Kovo 14-oji vadinama skaičiaus Pi diena. Pi – iracionalusis skaičius, kurio apytikslė reikšmė yra 3,14. Todėl matematikos mėgėjai šią dieną švenčia kovo 14-ąją. Pačiais naujausiais skaičiavimo metodais iki šiol yra pavykę surašyti trilijoną skaičiaus Pi skaitmenų po kablelio – ir tai dar tikrai ne pabaiga.
Mūsų mokykloje taip pat buvo minima Pi diena. Per matematikos pamokas kai kurie mokiniai prisiminė, o kai kurie sužinojo skaičiaus Pi istoriją, jo reikšmę mokslui ir tai kūrybiškai įprasmino piešdami piešinius. Po pamokų dalyvavo konkurse „Parašyk kuo daugiau skaitmenų po kablelio“. Konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos.
Mokiniai, pasivaišinę keksiukais, pagilinę dalykines kompetencijas, linksmi išėjo namo.