Susitikimas su ambasadore

Progimnazijos penktų ir šeštų klasių mokiniai susitiko su Lietuvos Respublikos (LR) užsienio reikalų ministerijos (URM) ambasadore ypatingiems pavedimams Lina Antanavičiene. LRURM vykdo projektą „Atgal į mokyklą“, kurio metu diplomatai, valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir vienai dienai tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai įdomiai ir smagiai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga (ES).
Mokiniai sužinojo apie ES ir valstybių narių veiklą joje, buvo supažindinti su NATO aktualijomis. Renginio metu vaikai skatinti domėtis europinėmis temomis bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyvius piliečius, o teisingai atsakiusieji į ambasadorės pateiktus klausimus – apdovanoti.