„Šilo“ mokykloje naujas tarptautinis projektas

Ukmergės „Šilo“ pagrindinėje mokykloje laimėtas ir pradėtas vykdyti Erasmus+ tarptautinis strateginės partnerystės projektas „Europos žemė – ateities žemė“ („Terres d`Europes, terres d`avenir“). Projekto vadovė – prancūzų kalbos mokytoja Alma Kubrakovienė, mokytojų iniciatyvinės grupės narės – Jolita Miškinienė, Laimutė Nazimovienė, Janė Juzėnienė bei direktoriaus pavaduotoja Rita Gelūnienė. Dalyviai – apie penkiasdešimt 6 – 8 klasių moksleivių. Projekto partnerės – šešios mokyklos iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Lenkijos ir Lietuvos. Skaityti daugiau...

Gruodžio mėnesį Prancūzijoje, Tigy miestelyje, vyko pirmasis projekto partnerių susitikimas.

Gegužės mėnesį Portugalijoje, Evoros mieste, vyko antrasis projekto partnerių susitikimas.

RokologotipasĮvyko projekto logotipo konkursas.

Daugiausia balsų surinko šeštoko Roko Burneikos kūrinys – jis tapo šalių partnerių, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Lenkijos ir Lietuvos, vykdomo projekto logotipu.

Straipsniai spaudoje:

Ekologinis ūkis – tai įdomu

Dalyvaujame projekte

Susipažinome su rajono ūkiais

Projekto dalyviai susipažino su Portugalijos žeme