Namukai prezidentūros eglutei

Pirmosioms snaigėms nubalinus takus, pradedame laukti gražiausių žiemos švenčių. Švenčių, kurios neapsieina be tviskančios eglutės, šviesų, smagių emocijų, stebuklo laukimo.
7b ir 7c klasių mokiniai, paskatinti technologijų mokytojos V. Siličienės, atsiliepė į gerb. pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kvietimą simboliškai pasitikti šv. Kalėdas ir Naujuosius 2023-iuosius metus bendruose namuose – Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Mokiniai kruopščiai ir kūrybingai kūrė simbolius – namukus – Lietuvos Valstybės medžiui. Namukai, kupini širdžių šilumos, meilės, gėrio ir išminties, atjautos ir žmoniškumo, ne tik papuoš Prezidentūros eglę, bet ir spinduliuos visų Lietuvos žmonių bendrystę bei vienybės jėgą.