Progimnazijos mokinių savivaldos vakaronė

Kovo 3 d., penktadienį, „Šilo“ progimnazijos mokinių savivalda vakare vėl sugužėjo į mokyklą.
Vakaronės metu klasių aktyvo atstovai linksmai žaidė įvairius žaidimus, taip stiprindami tarpusavio ryšius. Pasiskirstę į komandas, jie turėjo atlikti užduotis, su kuriomis puikiai susidorojo.
Savivaldos nariai ne tik žaidė, linksminosi, bet ir naujai nagrinėjo savivaldos nuostatus, juos papildė. Vyko naujojo mokinių savivaldos pirmininko ir jo pavaduotojo rinkimai. Daugelio sprendimu kitų mokslo metų pirmininke išrinkta Vita Zakarevičiūtė, o jos pavaduotoju – Aleksas Mikoliūnas. Visi bičiuliai linkėjo išrinktiesiems sėkmės.
Mokiniai taip buvo užsiėmę įvairiausia veikla, kad net nepastebėjo, kaip greitai prabėgo penktadienio vakaras. Į namus visi išsiskirstė kupini naujų idėjų ir sumanymų.

Mokinių savivaldos kuratorė Justina Kuodienė