Pirmoji penktokų išvyka

Rūke paskendusį, bet gražų antradienį, 5a ir 5b klasių mokiniai viešėjo Kauno mieste. Aplankė Kauno tvirtovės IX fortą. Išgirdo įdomių pasakojimų apie forte esantį kalėjimą, kuriame buvo įrengta 14 kamerų, o kiekvienoje iš jų – 18 vietų nuteistiesiems. Pasiklausę pasakojimų, mokiniai atsakinėjo į užduotus klausimus, apžiūrinėjo požemius, įtvirtinimo bokštus, kalėjimo kameras, pasivaikščiojimo kiemelį. Laikas prabėgo šioje vietoje nepastebimai.
Vėliau vyko į Tado Ivanausko zoologijos muziejų, kuriame galėjo susipažinti su pasaulio stuburiniais ir bestuburiais gyvūnais. Pamatė, kaip atrodė reliktinė žuvis latimerija, paskutinį kartą pastebėta Indijos vandenyne. Muziejuje vaikai, susiskirstę grupelėmis, atliko praktines užduotis, su kuriomis puikiai susidorojo abi klasės.
Pasisotinę mėsainiais, penktokai namo grįžo kupini gerų emocijų ir įsimintinų įspūdžių.

5a ir 5b klasių auklėtojos