Pižamų ir šlepečių diena

Lapkričio 25-oji – neeilinis penktadienis „Šilo“ progimnazijoje.
Nuo pat ankstyvo ryto buvo galima pamatyti kitaip apsirengusius, tarsi tik iš lovų išlipusius mokinius, net su pagalvėmis skubančius link mokyklos. Tądien visa progimnazija džiaugėsi pižamų ir šlepečių diena. Smagu buvo matyti mokinius, mokytojus, kitus progimnazijos darbuotojus, pasidabinusius pižamomis, chalatais, apsiavusius šlepetėmis. Taip pasidabinus net užduotis atlikti geriau sekėsi, nes dauguma… šypsojosi.
Išrinkti pižamiškiausią klasę buvo labai sunku. Kilo daug diskusijų, ginčų, tačiau pagaliau pavyko nuspręsti. Klasėms – nugalėtojoms buvo įteiki diplomai ir saldžios dovanėlės. Iš tikrųjų tai visos klasės buvo vertos apdovanojimo.
Taigi paskutinį lapkričio penktadienį visa „Šilo“ progimnazija tapo PIŽAMIŠKIAUSIA progimnazija Ukmergėje.

Mokinių savivaldos kuratorė Justina Kuodienė